Dárek k promoci pro absolventa lékařské fakulty

Napsal Dárky k promoci (») v pátek 21. 6. 2013 v kategorii Dárky k promoci, přečteno: 2665×

Doporučujeme jako dárek k promoci

Vybíráte dárek k promoci pro absolventa lékařské fakulty? Pak vás jistě zaujme překrásné luxusní pero Hippocratica z limitované edice per Delta Italy. Dárek k promoci oceňuje mnohaleté studijní úsilí, stejně jako je výrazem přání úspěchu v budoucím povolání.

Vzhledem k lékařské tematice se pero Hippocratica perfektně hodí
jako dárek k promoci, a to jak pro muže, tak ženu.

Dárek k promoci

Psací nástroje Hippocratica Civitas odkazují na významnou epochu dějin evropské kultury a lékařské vědy. Kolekce Hippocratica Civitas byla speciálně vytvořena na přání radnice města Salerno, významného centra lékařského vzdělávání. Již na konci devátého století byla v Salernu založena lékařská univerzita, která se na dlouhá staletí stala největším centrem lékařské vzdělanosti. Podle legendy byla založeny čtyřmi učenci - Arabem, Židem, Řekem a Římanem. Pro svůj věhlas byla a je univerzita titulována Hippocratica Civitas (Hippokratova obec).

Dárek k promoci

Kolekce je vyrobena z nejkvalitnějších Delta pryskyřic. Centrální kroužek s nápisem Hippocratica Civitas je vyroben ze stříbra a pozlacen 24kt zlatem (1KS verze) nebo porhodiován (1K verze, roller a kuličkové pero). Porhodiovaný klip z kovové slitiny nese vyobrazení Asklépiova hada.

Hrot pera je vyrobený z 18kt zlata.

Dárek k promoci

Dárek k promoci - pera Hippocratica - zakoupíte na tomto odkaze (klikněte)Facebook Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk

Komentování tohoto článku je vypnuto.