Dárky k promoci: Tip na dárek k promoci

Napsal Dárky k promoci (») ve středu 16. 6. 2010 v kategorii Dárky k promoci, přečteno: 9074×

Hledáte dárky k promoci? Inspirujte se našimi dárky

Darky-pro-muze
Ideální dárek k promoci pro muže! Špičkové kuličkové pero iQ USB švýcarského výrobce Wagner of Switzerland se zakomponovaným USB flash diskem.

Švýcarská kvalita. Beleno v dárkové hliníkové krabičce. Praktický dárek k promoci, který rozhodně potěší.

Vlastnosti pera: USB flash disk o kapacitě 4GB; přetlaková inkoustová náplň původně vyvinutá pro NASA zaručuje dokonalé dávkování inkoustu a psaní i vzhůru nohama, pod vodou, při extrémních teplotách či na lesklé povrchy. Výdrž náplně 3,5 míle. Jemný otočný mechanismus pro otevření a zavření pera - odolný a správně vytvarovaný klip pro maximální užitnost a výdrž.

Kuličkové pero s USB diskem jako dárek k promoci

Darek-pro-muze_2 Může se zdát, že vybrat dárek k promoci pro muže není zrovna snadné, pokud však vybíráte dárek od švýcarské značky Wagner, budete překvapeni, kolik praktických a užitečných dárků, které budou současně reprezentativní, kvalitní a praktické naleznete.

Jedním z již zmíněných dárků je kuličkové pero, které má v sobě ukrytý USB disk. Použití pera je snané, stačí vyjmout USB disk a kdykoli použít vložením do PC.

Pero můžete zakoupit s různou kapacitou USB disku, nejoblíbenější je 4GB.Darek-k-promoci


A co balení dárku?


Všechna pera Wagner jsou balená v hliníkové dárkové krabičce, která může být navíc později použita jako odkládací prostor na drobnosti.Hledáte další tipy na dárky k promoci?


Navštivte www stránky švýcarského výrobce Wagner of Switzerland >

Facebook Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk

Komentování tohoto článku je vypnuto.